Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Klimatyzacja, wentylacja Podkategoria: Klimatyzacja, wentylacja

 • Systemy kominowe wentylacyjne

  Systemy kominowe wentylacyjne »

  Pasaż z elementami do budowy kominów - Kominy.pl oferuje szeroki wybór produktów takich jak: gotowe systemy kominowe wentylacyjne, ceramiczne oraz stalowe. Ponadto zakres oferowanych materiałów obejmuje wkłady i nasady kominowe oraz akcesoria kominiarskie. Cały asortyment pochodzi bezpośrednio od producentów co jest potwierdzone gwarancją i odpowiednimi certyfikatami. Zapraszamy do współpracy i na zakupy.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja i wentylacja Just Relax

  Klimatyzacja i wentylacja Just Relax »

  Just Relax to cenione i doświadczone przedsiębiorstwo z Warszawy, jakie swym klientom oferuje fachowe i atrakcyjne cenowo usługi z zakresu montażu, serwisowania i sprzedaży nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych. Jest to forma, jaka działa na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Posiada ona niezbędne doświadczenie oraz umiejętności w swym fachu. Warto już teraz sprawdzić pełną ofertę na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • IKWE Sławomir Zboralski

  IKWE Sławomir Zboralski »

  Prowadzimy działalność w branży klimatyzacji oraz wentylacji. Nasze doświadczenie w tym sektorze sięga 2006 roku. Firma IKWE zajmuje się doborem klimatyzatorów wśród produktów znanych światowych marek, ich dostawą, montażem oraz serwisem. Wykonujemy również systemy wentylacyjne w oparciu o wentylatory nawiewno-wywiewne, wywiewne oraz nawiewne. W ofercie posiadamy centrale wentylacyjne, centrale do rekuperatorów, osuszacze powietrza i wiele akcesoriów montażowych. Ponadto zajmujemy się montażem i konserwacją instalacji oraz urządzeń elektroenergetycznych.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Air Home Systems

  Air Home Systems »

  Air Home Systems to krakowskie przedsiębiorstwo skupione na montażu systemów klimatyzacji oraz wentylacji. Rekomendujemy ponadto ogrzewanie nadmuchowe, oszczędne pompy ciepła czy innowacyjne kurtyny powietrzne. Nasza firma działa w obszarze instalacji powyższych modułów, doradza technicznie przy ich wyborze, a ostatecznie sugerujemy dwudziestoczterogodzinny serwis.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia klimatyzacji

  Hurtownia klimatyzacji »

  THERMOSILESIA jest czołowym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Jako hurtownia klimatyzacji zajmuje się sprzedażą czołowych marek tj. LG, Mitsubishi-Electric czy Rotenso. W ofercie Thermosilesia znajdują się wszelkiemateriały niezbędne do poprawnego montażu klimatyzatora w tym pompki skroplin, akcesoria montażowe czy miedź chłodnicza.

  Data dodania: 02 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Venteco Sp.z o.o.

  Venteco Sp.z o.o. »

  W firmie Venteco specjalizujemy się w realizowaniu usług na rynku instalacji wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła. Oferujemy również montaż urządzeń klimatyzacyjnych. 20 letnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi. Jednocześnie naszym klientom oferujemy sprawdzone urządzenia pochodzące od wiodących producentów, co pozwala nam zapewnić trwałe, dopasowane modele rekuperatorów.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • COMAIR Polska Michał Ludwin

  COMAIR Polska Michał Ludwin »

  W firmie Comair działamy na rynku od 40 lat. Specjalizujemy się w realizowaniu szerokiego zakresu usług na rynku rekuperacji. W naszej firmie zapewniamy między innymi wstępne doradztwo, projektowanie, a także sprawną sprzedaż urządzeń. Posiadamy w naszej ofercie między innymi nowoczesne rekuperatory, systemy kanałów wentylacyjnych, kanałowe nawilżacze powietrza. Zapewniamy klientom wstępne wyceny oraz projekty koncepcyjne.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Makroklima

  Makroklima »

  Proponujemy Państwu fachowy montaż wentylacji, rekuperacji w obiektach mieszkalnych, czy komercyjnych. Dysponujemy minimalistycznymi klimatyzatorami z wieloma automatycznymi funkcjami, dobrze dobranymi czujnikami, z wydajnym systemem grzania. Dzięki nam zaoszczędzicie Państwo wyraźnie na serwisie klimatyzacji. Na urządzenia dajemy dłuższą gwarancję.

  Data dodania: 10 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Global-Poż sp. j.

  Global-Poż sp. j. »

  GLOBAL-POŻ to profesjonalna firma z 19-letnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na zainteresowanych klientów czekają m. in. : systemy oddymiana, okna oddymiające, siłowniki do drzwi napowietrzających oraz wiele więcej produktów! GLOBAL-POŻ zapewnia najwyższej jakości rozwiązania, które chronią życie oraz zdrowie w nieprzewidzianych sytuacjach.

  Data dodania: 08 12 2021 · szczegóły wpisu »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres: