Instalacje sanitarne, hydrauliczne Podkategoria: Instalacje sanitarne, hydrauliczne

 • Usługi Remontowo Budowlane B R G

  Usługi Remontowo Budowlane B R G »

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim.
  Wykonywane przez nas Usługi Remontowo Budowlane. B R G charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja w domu,

  Klimatyzacja w domu, »

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji.
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile do_domu klimatyzacja.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pieców gazowych Warszawa

  Naprawa pieców gazowych Warszawa »

  Gaz-Serwis zaprasza wszystkich, którzy poszukują profesjonalnych i rzetelnych usług gazowych. Obsługujemy klientów z terenu Warszawy oraz bliskich okolic. Zajmujemy się montowaniem instalacji gazowych oraz urządzeń – kuchenek, kotłów gazowych, podgrzewaczy do wody. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również naprawy i konserwację urządzeń gazowych, przeróbki instalacji centralnego ogrzewania oraz usuwanie wszelkich awarii w instalacjach gazowych i CO. Proponujemy także coroczne pomiary szczelności instalacji w Państwa mieszkaniach, domach lub firmach.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o.

  Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o. »

  Zaprojektowanie i wykonanie łazienki według założonej koncepcji jest dzisiaj czymś w brew pozorom bardzo osiągalnym. Firma Akcjum przygotowała rozległą ofertę właśnie dla państwa. Oferujemy wysokiej klasy wyposażenie stosowane w łazienkach amerykańskich. Nasz profesjonalny zespół fachowców jest gotowy by urządzić nawet najbardziej kompleksową łazienkę. Asortyment w połączeniu z doskonałymi usługami wykonawczymi daje perfekcyjne wnętrze, które budzi podziw każdego. Doskonale wiemy, że czas jest dzisiaj najcenniejszy, dlatego nasze usługi realizowane są w sprawny sposób. Na nasze doświadczenie postawiło już wielu klientów. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami które znajdują się na naszej stronie www.

  W dzisiejszych czasach łazienka jest istotnym miejscem w każdym domu oraz przestrzeni publicznej. Od specjalistów wymagane są coraz większe zdolności i precyzję przy zastosowaniu nietypowych rozwiązań. Akcjum Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalizm świadczonych usług oraz dostarcza asortyment światowej klasy na rynek Polski.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Instalacje fotowoltaiczne »

  Za pośrednictwem naszej oferty zapewniamy wszystkim naszym klientom przygotowywane oraz realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów usługi przy realizowaniu instalacji fotowoltaicznych. Naszym klientom zapewniamy usługi wykonywane w sposób kompleksowy oraz profesjonalny. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • UDRAŻNIANIE RUR WARSZAWA I OKOLICE 510 733 300

  UDRAŻNIANIE RUR WARSZAWA I OKOLICE 510 733 300 »

  Wiele różnych czynników może doprowadzić do zatkania naszej
  kanalizacji. Wówczas konieczne będzie przepychanie rur, jednak nie
  zawsze możemy zrobić to domowymi sposobami, ponadto udrażnianie
  chemikaliami może doprowadzić do jeszcze większych problemów. W
  przypadku starych żeliwnych rur kanalizacyjnych stosowanie różnego
  rodzaju środków chemicznych może doprowadzić do ich jeszcze większej
  korozji. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne udrażnianie rur
  Warszawa, jakie oferują doświadczeni hydraulicy.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »

Instalacje sanitarne, hydrauliczne - nowa strona:

Adres: