Mebin dzień stolarza 2018

Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Instalacje sanitarne, hydrauliczne Podkategoria: Instalacje sanitarne, hydrauliczne

 • Usługi Remontowo Budowlane B R G

  Usługi Remontowo Budowlane B R G »

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim.
  Wykonywane przez nas Usługi Remontowo Budowlane. B R G charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja w domu,

  Klimatyzacja w domu, »

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji.
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile do_domu klimatyzacja.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pieców gazowych Warszawa

  Naprawa pieców gazowych Warszawa »

  Gaz-Serwis zaprasza wszystkich, którzy poszukują profesjonalnych i rzetelnych usług gazowych. Obsługujemy klientów z terenu Warszawy oraz bliskich okolic. Zajmujemy się montowaniem instalacji gazowych oraz urządzeń – kuchenek, kotłów gazowych, podgrzewaczy do wody. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również naprawy i konserwację urządzeń gazowych, przeróbki instalacji centralnego ogrzewania oraz usuwanie wszelkich awarii w instalacjach gazowych i CO. Proponujemy także coroczne pomiary szczelności instalacji w Państwa mieszkaniach, domach lub firmach.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o.

  Biuro Handlowe Akcjum Sp. z o.o. »

  Zaprojektowanie i wykonanie łazienki według założonej koncepcji jest dzisiaj czymś w brew pozorom bardzo osiągalnym. Firma Akcjum przygotowała rozległą ofertę właśnie dla państwa. Oferujemy wysokiej klasy wyposażenie stosowane w łazienkach amerykańskich. Nasz profesjonalny zespół fachowców jest gotowy by urządzić nawet najbardziej kompleksową łazienkę. Asortyment w połączeniu z doskonałymi usługami wykonawczymi daje perfekcyjne wnętrze, które budzi podziw każdego. Doskonale wiemy, że czas jest dzisiaj najcenniejszy, dlatego nasze usługi realizowane są w sprawny sposób. Na nasze doświadczenie postawiło już wielu klientów. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami które znajdują się na naszej stronie www.

  W dzisiejszych czasach łazienka jest istotnym miejscem w każdym domu oraz przestrzeni publicznej. Od specjalistów wymagane są coraz większe zdolności i precyzję przy zastosowaniu nietypowych rozwiązań. Akcjum Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalizm świadczonych usług oraz dostarcza asortyment światowej klasy na rynek Polski.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Instalacje fotowoltaiczne »

  Za pośrednictwem naszej oferty zapewniamy wszystkim naszym klientom przygotowywane oraz realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów usługi przy realizowaniu instalacji fotowoltaicznych. Naszym klientom zapewniamy usługi wykonywane w sposób kompleksowy oraz profesjonalny. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »

Instalacje sanitarne, hydrauliczne - nowa strona:

Adres:
Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay